Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

Masa Siparişim

Ocak 1, 2024 @ 08:00 - Ocak 1, 2030 @ 17:00

Siparişim+ ile üye restoranlarda masanıza oturduğunuz anda telefon ekranınızda menünüzü görüntüleyebilirsiniz.

Siparişim+ QR Menüleri aracılığıyla sunulan ürünlerle ilgili en doğru ve detaylı bilgilere erişebilirsiniz. Yetkiliyi beklemek veya incelemek için zaman harcamanıza gerek kalmadan istediğiniz siparişi oluşturabilir ve varsa özel isteklerinizi iletebilirsiniz.

Temassız Ödeme
Siparişim+ yalnızca yemek siparişlerinde yenilikler ve kolaylıklar sunmuyor. Artık ödemelerinizi de telefon ekranınızdan tek dokunuşla gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınızı bir kez kaydettikten sonra Turkcell altyapısıyla bilgileriniz güvenli bir şekilde saklanır ve tek dokunuşla ödemenizi yapabilirsiniz.

Garson Hizmeti
Siparişim+ üyesi restoranlarda garson aramak veya onlara seslenmek için çaba harcamanıza gerek kalmaz. Telefon ekranınızdan garsonunuza isteklerinizi iletebilir ve isterseniz masanıza gelmelerini talep edebilirsiniz. Üye restoranlarımızda bulunduğunuz süre boyunca garsonunuzla iletişim halinde kalabilir, onunla ilgili memnuniyetinizi puanlayabilir ve isterseniz bahşiş verebilirsiniz.

Araç Vale Hizmeti
Siparişim+ kullanım özellikleri arasında yer alan Araç Vale Hizmeti sayesinde aracınızla gittiğiniz restoranlarda vale hizmetinden faydalanabilirsiniz. Aracınızı valeye teslim ettikten sonra masadan kalkmadan önce telefon ekranınızdan vale çağırma imkanına sahipsiniz. Böylece kapıya gitmeden önce aracınız size teslim edilir.

Detaylar

Başlangıç:
Ocak 1 @ 08:00
Bitiş:
Ocak 1, 2030 @ 17:00
Etkinlik Kategori: